4X4 // PARC-PILOTE AV ET AR // CAMÉRA DE RECUL // GARANTIE 5ANS
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'560 kg |
| Kerb weight | 2'200 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Warranty | 60 Monate , km illimités |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 239 kW / 325 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 61'750 |
| Price | CHF 55'250 |
Note: actual equipment may differ from that listed.