Magnifique véhicule 4x4-crochet de remorque-Cuir-Service MSI+-Wunderschönes 4x4-Fahrzeug-Anhängerkupplung-Leder-Service MSI+
Centre Automobile Hediger & D Andrès SA
Route d Italie 37
Sion / VS
Tel: 027 322 01 23
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'070 kg |
| Kerb weight | 2'671 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | 6891 |
| Cubic capacity | 2'925 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 243 kW / 330 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | F |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 124'835 |
| Price | CHF 77'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.