8-fach bereift - Topausstattung - sehr gepflegt - laufende Werksgarantie bis 2027
| Body style | Sedan |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'430 kg |
| Kerb weight | 2'065 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Type approval number | 1HC490 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 19'998 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 160 kW / 217 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Price | CHF 35'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.