Mit 0.99% Leasing - Mattlackierung - helles Interieur - 5 J. Werksgarantie
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'520 kg |
| Kerb weight | 2'171 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1HC557 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | Gold |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 5'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 239 kW / 325 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Price | CHF 59'049 |
Note: actual equipment may differ from that listed.