ELECTRIC-Sondermodell VIBES, Apple CarPlay und Android Auto, Sitzheizung vorne, Navigation, Rückfahrkamera, 8-fach bereift.
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 07.2022 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 4 |
| Gross vehicle weight | 1'518 kg |
| Kerb weight | 1'243 kg |
| Chassis Number (VIN) | VF1AH000368150481 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km Werksgarantie |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 13'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 60 kW / 82 PS |
| Doors | 5 |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.