4X4 // TOIT PANORAMIQUE // SIÈGES AV CHAUFFANT + VENTILÉS // CAMÉRA 360°
| Body style | Sedan |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'560 kg |
| Kerb weight | 2'200 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Type approval number | 1HC552 |
| Warranty | 60 Monate ,km ilimités |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 15'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 239 kW / 325 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 59'876 |
Note: actual equipment may differ from that listed.