5 Jahre / 100'000 km Garantie, Klimaanlage, LED-Scheinwerfer, Tempomat, DAB Bluetooth und mehr
Ried-Garage AG Volketswil
Juchstrasse 2a
Volketswil - Hegnau / ZH
Tel: 044 504 74 87
| Body style | Sedan |
| First registration date | 07.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'500 kg |
| Kerb weight | 1'077 kg |
| Type approval number | 1CK764 |
| Chassis Number (VIN) | VF7SXHMRVNT578313 |
| Car-Nr. | NT578313 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate / 100'000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | grey |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 61 kW / 83 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.8 |
| Energy efficiency | B |
| CO2 emissions | 132 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 16'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.