M Sportpaket, Innovationspaket, harman/kardon, Aktivsitz für Fahrer, Panorama Glasdach, AHK, Driving Assistant Plus, uvm...
| Body style | Van |
| First registration date | 12.2023 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'075 kg |
| Kerb weight | 1'724 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | ABC460 |
| Car-Nr. | 7N67274 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 3'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 115 kW / 156 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.1 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 138 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 57'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.