Premium-Paket, Dachrelinge, MBUX Multimediasystem, Rückfahrkamera, KEYLESS-GO, Sitzheizung, LED-High-Performance-Scheinwerfer
| Body style | Van |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'176 kg |
| Kerb weight | 1'822 kg |
| Car-Nr. | WB84481 - N103563 |
| Cubic capacity | 1'461 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie MSI |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 29'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 34'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.