Fahrzeug ist als Ersatzwagen im Einsatz. Bitte Termin im Voraus telefonisch vereinbaren.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | Van |
| First registration date | 10.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'170 kg |
| Kerb weight | 1'823 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 7N37453/ERWA |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 200000 km Herstellergarantie |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 45'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.