Frisch ab MFK und Service Bremsen vorne neu.
Garage & Pneuhaus B. Langenegger
Wangenstrasse 80
Herzogenbuchsee / BE
Tel: 031 516 78 80
Tel: 079 330 76 76
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2005 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'559 kg |
| Kerb weight | 1'269 kg |
| Type approval number | 1PA515 |
| Chassis Number (VIN) | VF3KMKFVB20058147 |
| Cubic capacity | 1'360 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 120'900 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Power | 54 kW / 73 PS |
| Doors | 3 |
| Fuel consumption | 8.6 / 5.3 / 6.6 |
| Energy efficiency | B |
| CO2 emissions | 155 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 3'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.