Disponible tout de suite, voiture comme neuve, 8 roues complète alu avec les 8 pneu neuf, service et de l'expertise du jour
| Body style | Sedan |
| First registration date | 05.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'790 kg |
| Kerb weight | 1'485 kg |
| Type approval number | 1ld296 |
| Cubic capacity | 1'798 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 2024-02-16, 12 Monate oder 185000 km Garantie Lexus |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 48'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.2 / 3.8 / 5.3 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 121 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 24'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.