Travel Paket, Anhängerkupplung, Sportsitze für Fahrer und Beifahrer, M Dachhimmel ... und vieles Mehr
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'265 kg |
| Kerb weight | 1'889 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 5Y98343 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 200000 km |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 147 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.1 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 134 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 74'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.