7 sièges, Service et Expertise du jour, Garantie 24 mois ou 20'000km,500.- EN SUS DU PRIX POUR LA GARANTIE !!!
SCHWEIZER AUTOMOBILES SA / OG Automobiles SA
Route Industrielle 12
Aigle / VD
Tel: 021 502 10 85
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'090 kg |
| Kerb weight | 1'605 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1BG160 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 119'700 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.2 / 4.4 / 4.4 |
| Energy efficiency | A |
| CO2 emissions | 115 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.