M Sportsitze, Sitzverstellung, elektrisch, mit Memory, Anhängerkupplung, Wireless Charging Ablage ...und vieles Mehr
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'605 kg |
| Kerb weight | 2'095 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 5Z61242 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 230 kW / 313 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 77'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.