Klimaanlage, Holzboden, Tempomat, Radio DAB, Ganzjahresreifen...
| Body style | Minibus |
| First registration date | 06.2024 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'020 kg |
| Kerb weight | 1'548 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | WB80344 - N105150 |
| Cubic capacity | 1'461 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie MSI |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 13'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 70 kW / 95 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 23'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.