MODELLPFLEGE, Anhängerkupllung2.5t. Allrad 4x4, 8-Sitzplätze, Multibeam-Scheinwerfer, MBUX mit Navigationssystem, Tempomat...
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2024 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 8 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'815 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | WB22294 - N105029 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie MSI |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 27'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 7.3 |
| CO2 emissions | 193 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 59'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.