CH Fahrzeug * Caméra * Son JBL * GPS * Sièges/Volant Chauffant * Keyless * Angle Mort * Toutes Aides Conduite * Aide au Stati
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | Sedan |
| First registration date | 10.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'820 kg |
| Kerb weight | 1'455 kg |
| Trailer load braked | 1'410 kg |
| Type approval number | 1KA469 |
| Cubic capacity | 1'353 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 84 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 65'490 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.8 / 4.9 / 6.4 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 146 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 13'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.