BMW Premium Selection 24 Monate Gebrauchtwagengarantie, 360° Fahrzeug-Check mit dokumentierter Fahrzeuggeschichte.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'300 kg |
| Kerb weight | 1'892 kg |
| Type approval number | 1BT776 |
| Car-Nr. | 5T57383/053 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 25'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 162 kW / 125 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.8 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 40 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 35'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.