Herrlig-Garage AG
Birmensdorferstrasse 42
Uitikon / Waldegg / ZH
Tel: 044 546 21 19
| Body style | convertible |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'360 kg |
| Kerb weight | 980 kg |
| Chassis Number (VIN) | ZFABF1BJ3RJJ84366 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 52 kW / 70 PS |
| Doors | 3 |
| Fuel consumption | 6 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 134 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 31'290 |
| Price | CHF 24'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.