Véhicule de démonstration.
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Gross vehicle weight | 3'050 kg |
| Kerb weight | 2'800 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 100/7600558 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Au premier des deux termes atteint. |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 3'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 55'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.