4x4 Automatic mit 170 Ps und Winterpaket und Anhängerkupplung und Carplay-Navi Div. Fz. Lieferbar.
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'225 kg |
| Kerb weight | 2'404 kg |
| Trailer load braked | 2'800 kg |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 60'740 |
| Price | CHF 48'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.