CH-Fahrzeug mit 3 Jahren oder 100'000 km Gratis-Reparaturen inkl. Verschleiss 10 Jahre oder 100'000 km Gratis-Service
| Body style | Van |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'390 kg |
| Kerb weight | 1'968 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | T202761 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 90 kW / 123 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Price | CHF 38'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.