BMW Premium Selection 24 Monate Gebrauchtwagengarantie, 360° Fahrzeug -Check mit dokumentierter Fahrzeuggeschichte.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Silbernstrasse 16
Dietikon / ZH
Tel: 044 504 44 70
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'600 kg |
| Kerb weight | 2'231 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 9U58064 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km BMW Premium Selection |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 3'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 215 kW / 184 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 66'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.