6Posti
Autoquality Sagl
Via Cantonale 57
Mezzovico / TI
Tel: 079 221 56 31
Tel: 076 315 36 46
| Body style | Minivan |
| First registration date | 12.2007 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 6 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'100 kg |
| Type approval number | x |
| Chassis Number (VIN) | 01262877 |
| Cubic capacity | 2'287 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | no |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 25'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 05.2023 |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 33'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.