Rabais 14'240.- - Full options - Caméra 360 - Tempomat adaptatif - Apple Carplay sans fil - Leasing et reprise possible, conditions auprès de notre service de vente
Garage et Carrosserie Mistral Sion SA
Route de la Drague 46
Sion / VS
Tel: 027 323 39 77
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'120 kg |
| Kerb weight | 1'775 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1PK386 |
| Chassis Number (VIN) | VR3F3DGYTPY651433 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 6'750 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 165 kW / 224 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.3 |
| CO2 emissions | 30 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 34'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.