Topausstattung - aus erster Hand - servicegepflegt - Werksgarantie bis 1.2025
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'170 kg |
| Kerb weight | 1'818 kg |
| Type approval number | 1HC238 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 93'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 23'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.