Wie neu - sehr wenig km - servicegepflegt - aus erster Hand
| Body style | convertible |
| First registration date | 10.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Gross vehicle weight | 1'765 kg |
| Kerb weight | 1'370 kg |
| Type approval number | 1MV857 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 13'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 141 kW / 192 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 7 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 159 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.