Fahrzeug ist als Dienstwagen im Einsatz. Bitte Termin im Voraus telefonisch vereinbaren.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'560 kg |
| Kerb weight | 2'095 kg |
| Type approval number | 1BY102 |
| Car-Nr. | 9R64581/052 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 258 kW / 351 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.6 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 174 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 71'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.