Fahrzeug ist als Dienstwagen im Einsatz. Bitte Termin im Voraus vereinbaren.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'000 kg |
| Kerb weight | 2'524 kg |
| Trailer load braked | 3'000 kg |
| Type approval number | 1BX241 |
| Car-Nr. | 9H94718/DWD.R. |
| Cubic capacity | 4'395 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 75'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 460 kW / 625 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 13.4 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 304 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 197'190 |
| Price | CHF 96'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.