BMW Premium Selection 24 Monate Gebrauchtwagengarantie, 360° Fahrzeug-Check mit dokumentierter Fahrzeuggeschichte.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'654 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Type approval number | ABB166 |
| Car-Nr. | 9T31708/012 |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | brown |
| Mileage | 4'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 360 kW / 489 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 20 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 143'410 |
| Price | CHF 105'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.