MINI Next 24 Monate Gebrauchtwagengarantie, 360° Fahrzeug-Check mit dokumentierter Fahrzeuggeschichte.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | Sedan |
| First registration date | 08.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Gross vehicle weight | 1'775 kg |
| Kerb weight | 1'516 kg |
| Type approval number | 1MV977 |
| Car-Nr. | 2N30074/063 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 18'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 3 |
| Energy efficiency | A |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 44'400 |
| Price | CHF 19'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.