Head-up-Display Pano Area View 265 PS
| Body style | Wagon |
| First registration date | 09.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'005 kg |
| Kerb weight | 1'582 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 6910D20029539 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate 36 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 990 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 195 kW / 265 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.9 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 158 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 64'150 |
| Price | CHF 52'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.