BMW Premium Selection 24 Monate Gebrauchtwagengarantie, 360° Fahrzeug -Check mit dokumentierter Fahrzeuggeschichte.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Silbernstrasse 16
Dietikon / ZH
Tel: 044 504 44 70
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'220 kg |
| Kerb weight | 1'730 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 5X76445 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km Bei Übernahme BMW Premium Selection |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 42'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 160 kW / 218 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.3 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 143 g/km |
| New price | CHF 65'210 |
| Price | CHF 41'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.