BMW Premium Selection 24 Monate Gebrauchtwagengarantie, 360° Fahrzeug-Check mit dokumentierter Fahrzeuggeschichte.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'265 kg |
| Kerb weight | 1'905 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | ABA214 |
| Car-Nr. | 5V96944/046 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 41'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 155 kW / 211 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.9 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 130 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 76'180 |
| Price | CHF 45'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.