BMW Premium Selection 24 Monate Gebrauchtwagengarantie, 360° Fahrzeug-Check mit dokumentierter Fahrzeuggeschichte.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'885 kg |
| Kerb weight | 2'240 kg |
| Car-Nr. | 9V13580/102 |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 2'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 280 kW / 381 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.6 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 194 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 141'880 |
| Price | CHF 95'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.