Klimaanlage, 3-Sitzplätze, MBUX mit Navi, Rückfahrkamera, Holzboden, Innenverkleidungen...
| Body style | Minibus |
| First registration date | 05.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'050 kg |
| Kerb weight | 2'046 kg |
| Car-Nr. | WB23066 - N105399 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie MSI |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 11'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 40'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.