BMW Premium Selection 24 Monate Gebrauchtwagengarantie, 360° Fahrzeug-Check mit dokumentierter Fahrzeuggeschichte.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'500 kg |
| Kerb weight | 2'135 kg |
| Type approval number | 1BY136 |
| Car-Nr. | 9S93805/016 |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | brown |
| Mileage | 23'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 273 kW / 371 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.4 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 213 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 122'020 |
| Price | CHF 79'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.