BMW Premium Selection 24 Monate Gebrauchtwagengarantie, 360° Fahrzeug -Check mit dokumentierter Fahrzeuggeschichte.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Silbernstrasse 16
Dietikon / ZH
Tel: 044 504 44 70
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'435 kg |
| Kerb weight | 1'935 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 5Y60900 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | Herstellergarantie |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 24'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 204 kW / 277 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1 |
| Energy efficiency | B |
| CO2 emissions | 16 g/km |
| New price | CHF 83'270 |
| Price | CHF 49'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.