Top Gepflegtes CH-Fahrzeug aus 1-Hand, Frisch ab MFK ab Service, 7 Plätzer. Steckdose 220/230V
| Body style | Van |
| First registration date | 10.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'410 kg |
| Kerb weight | 2'011 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Car-Nr. | 18600 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 124'400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.2 / 4.7 / 5.1 |
| CO2 emissions | 135 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 51'200 |
| Price | CHF 19'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.