MINI Cooper SE mit 184 PS, Vollausstattung, Fahrassistenz, PDC vorne + hinten inkl. Rückfahrkamera, Komfortzugang, uvm.
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 11.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'775 kg |
| Kerb weight | 1'516 kg |
| Car-Nr. | 2R56773 / Nr. 51 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km MINI NEXT GARANTIE |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 13'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 3 |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 48'790 |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.