Auto-Steiner AG Rapperswil-Jona
Rütistrasse 163
Rapperswil-Jona / SG
Tel: 055 511 36 28
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'790 kg |
| Kerb weight | 2'180 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 442 kW / 601 PS |
| Doors | 5 |
| Price | CHF 109'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.