Kann gegen bezahlung neu geprüf werden.
re-tech automotive GmbH
Obere Hauensteinstrasse 21 c
Bubendorf / BL
Tel: 076 328 22 66
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'795 kg |
| Kerb weight | 1'332 kg |
| Type approval number | 1cg514 |
| Chassis Number (VIN) | CF72RHNFWL1081526 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | Optional |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 64'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.8 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 154 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 10'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.