Garage de lÉtoile Roxotz Peugeot Citroën DS Opel Leapmotor Mercedes Occasions toutes marques, sélectionnées, révisées et garanties Achetez en toute confiance, roulez lesprit libre.
Garage de l'Etoile ROX'OTZ SA
Rue Fritz-Courvoisier 54
La Chaux-de-Fonds / NE
Tel: 032 967 77 77
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'020 kg |
| Kerb weight | 1'675 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 80000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 115 kW / 156 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 420 km |
| Battery capacity | 54.0 kWh |
| New price | CHF 37'750 |
| Price | CHF 24'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.