CAMBIOCORSA Top zustand trés bonne état
| Body style | Coupe |
| First registration date | 08.2005 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'060 kg |
| Kerb weight | 1'765 kg |
| Type approval number | 1MA110 |
| Chassis Number (VIN) | ZAMBC38B000007493 |
| Cubic capacity | 4'244 cc |
| Cylinders | 8 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 34'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 287 kW / 390 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 28.3 / 13 / 18.6 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 430 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 36'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.