Régulateur de vitesse adaptative - Climatisation Automatique - Bluetooth - Tachygraphe - Commande sur le volant
| Body style | Minibus |
| First registration date | 06.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'031 kg |
| Trailer load braked | 3'000 kg |
| Chassis Number (VIN) | WMA35VUY2M9001120 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 38'600 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 06.2021 |
| Electric range | 110 km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 25'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.