7 Sitze, Anhängerkupplung, Tempomat, Klimaanlage, 60M/160000km Garantie usw.
| Body style | Van |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 1'550 kg |
| Type approval number | 1nb590 |
| Chassis Number (VIN) | vnvnfk00173408235 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60M 160000km |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 7'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 174 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 33'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.