Neuer RENAULT Master 3-Seiten-Kipper! MEGA NUTZLAST! Top Ausstattung und ein Starker 150PS Motor! Leasing möglich!
RRG Suisse SA Glattbrugg - Neuwagen
Thurgauerstrasse 103
Glattbrugg / ZH
Tel: 0840 774 774
| Body style | Minibus |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Verlängerung möglich! |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | white |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 2 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 57'455 |
| Price | CHF 45'964 |
Note: actual equipment may differ from that listed.