LUEG AG Luzern // Editione One / Komfort-Paket / Night-Paket / Technik-Paket / Night-Paket / KEYLESS-GO..
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'085 kg |
| Car-Nr. | N105847 |
| Warranty | 48 Monate oder 120000 km MSI Plus 4. Jahr / 120'000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 25 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 432 kW / 587 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | a |
| Electric range | 468 km |
| Battery capacity | 116.0 kWh |
| New price | CHF 215'902 |
| Price | CHF 159'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.