CH Fahrzeug * 8 Roues Complu00e8tes * Camu00e9ra de Recul * Siu00e8ges Chauffant * GPS *
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2014 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'230 kg |
| Kerb weight | 1'778 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Type approval number | 1FJ612 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 141'490 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 01.2023 |
| Fuel consumption | 7.4 / 5.5 / 6.2 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 162 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 42'000 |
| Price | CHF 9'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.